Opis stanowiska:
Głównym zadaniem osoby na stanowisku Project Managera będzie wdrażanie metodologii PM w strukturze VTS, prowadzenie, koordynacja oraz wsparcie realizacji projektów zgodnie z wdrożoną metodologią.

Zadania:

Wdrażanie metodologii Project Managementu w korporacji,

Prowadzenie, koordynacja projektów zgodnie z metodologią PM, w tym gównie projektów wdrożeniowych nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach,

Opracowywanie harmonogramów, analiz kosztowych i budżetów realizacji projektu,

Prowadzenie dokumentacji projektowej,

Koordynacja harmonogramów projektów pod kątem terminowości, zgodności z założonym budżetem, jakością realizowanych projektów,

Przewidywanie, zapobieganie i rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi projektami,

Ścisła współpraca z innymi działami firmy uczestniczącymi w realizacji projektów,

Szkolenie, coachowanie pracowników firmy z zakresu metodologii PM,

Opracowywanie na potrzeby Zarządu prezentacji dot. prowadzonych projektów,

Raportowanie do Zarządu statusu realizowanych projektów.

Wymagania:
Min. 3 – letnie doświadczenie na stanowisku projektowym w branży technicznej,

Praktyczna wiedza w zarządzaniu projektami, w tym szczególnie projektami technicznymi,

Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, klimatyzacja i wentylacja) ,

Ukończone studia z zakresu zarządzania projektami będą dodatkowym atutem,

Mile widziane doświadczenie w firmie z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej,

Doskonałe umiejętności z zakresu zarzadzania oraz motywowania zespołów,

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

Zdolności analityczne i organizacyjne,

Umiejętność zarzadzania wieloma projektami w tym samym czasie,

Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

Oferujemy:
Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,

Prowadzenie/udział w ciekawych projektach realizowanych na skalę międzynarodową,

Bezpośredni wpływ na kreowanie i wdrażanie metodologii Project Managementu w korporacji,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Możliwość udziału w międzynarodowych podróżach służbowych,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Rozbudowany system kafeteryjny – świadczeń pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia na adres rekrutacja@vtsgroup.com

CPM

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”