Opis stanowiska:
Głównym zadaniem osoby na stanowisku Design Specialist będzie opracowywanie zmian konstrukcyjnych w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Praca umożliwia kreowanie, projektowanie, konstruowanie oraz testowanie nowych produktów, zmian w już istniejących produktach, dla wszystkich rynków, na których VTS występuje m.in. dla Polski, Chin, Stanów Zjednoczonych czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zadania:

Doskonalenie i rozwój konstrukcji central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

Dobory techniczne komponentów central,

Przygotowywanie dokumentacji technicznej do wprowadzanych zmian konstrukcyjnych,

Przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian,

Przygotowywanie specyfikacji do wdrożenia zmiany w systemie doboru.

Wymagania:
Min. 5-letnie doświadczenie w zakresie projektowania, konstruowania, doborów technicznych w firmie z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej,

Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna) ,

Bardzo dobra znajomość programu AutoCad, umiejętność modelowania 3D będzie dodatkowym atutem,

Systematyczność i dbałość o detale,

Zdolności analityczne i organizacyjne,

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

Oferujemy:
Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,

Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Dział R&D na arenie międzynarodowej,

Bezpośredni wpływ na kreowanie rozwiązań produktowych dedykowanych dla różnych rynków w skali międzynarodowej,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Rozbudowany system kafeteryjny – świadczeń pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia na adres rekrutacja@vtsgroup.com

Nr ref.: CDS

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”