Opis stanowiska:
Zakres obowiązków na stanowisku:
• Nadzór nad realizacją prowadzonych prac montażowych, naprawczych serwisowych,
• Doradztwo techniczne na potrzeby klientów
• Prowadzenie dokumentacji serwisowej
• Sporządzanie ofert
• Praca w terenie - wykonywanie oględzin dla ofertowania, wspomaganie techników serwisu,
• Kontakt z dostawcami, nadzór nad zamówieniami towarów,

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie inżynierskie /lub ostatni rok studiów- inżynieria środowiska(specjalizacja instalacje sanitarne) lub chłodnictwo/klimatyzacja
• Mile widziane doświadczenie pracy w serwisie HVAC lub przy wykonawstwie instalacji sanitarnych,
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
• Samodzielność w działaniu
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji
• Udział w szkoleniach z branży HVAC
• Umowę o pracę
• Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
• Niezbędne narzędzia pracy