Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
• tworzenie koncepcji projektowych w oparciu o informacje uzyskane od klienta
• tworzenie wsadów technicznych do projektów
• projektowanie instalacji sanitarnych wentylację i klimatyzacje
• prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,
• współpraca z architektami
• kontakt z klientem, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projektów,
• przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:
Poszukiwane kompetencje:
• kreatywność techniczna
– umiejętność tworzenia koncepcji, usprawnień
• komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
• umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy własnej
• konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celów
• wykształcenie wyższe techniczne
• (preferowany kierunek: inżynieria środowiska, specjalność ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja),
• doświadczenie w projektowaniu,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
• prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
Oferujemy:
• pracę przy innowacyjnych projektach
• nowoczesne narzędzia pracy
• tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej
• atrakcyjny system premiowy
• praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces
• stabilne zatrudnienie

maciejdybowski@op.pl