Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Kierownikiem Projektu i będzie współodpowiedzialna za koordynację i nadzór nad realizacją projektu.
Do szczegółowych zadań będzie należało między innymi budżetowanie i analiza kosztów inwestycji, wsparcie w przygotowaniu i weryfikacji dokumentacji technicznej oraz analizie rozwiązań optymalizujących.
Do zadań na tym stanowisku należeć będzie udział w naradach i spotkaniach technicznych z klientami, czynny udział w planowaniu, koordynacji i nadzorze prac wykonawców oraz w negocjacjach z dostawcami.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku zawiera również dbanie o właściwy wizerunek firmy i kontrolę jakości świadczonych usług.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (dyspozycyjność pełny etat) kierunki: inżynieria środowiska, sanitarny, mechaniczny
- min. 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży wykonawczej/projektowej
- umiejętności czytania i analizy dokumentacji i specyfikacji technicznej
- zaawansowana obsługa CAD
- zarządzanie czasem i dobra organizacja pracy, analityczne myślenie
- komunikatywność i prace w zespole
- zaangażowanie, solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- ciekawą i odpowiedzialną pracę dla ambitnych
- stałą pracę w wieloletniej perspektywie za stabilnym zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
- elastyczny przedział godzin pracy, okresowa możliwość pracy zdalnej
- konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system premii
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy do wyłącznego użytku, telefon, laptop, …)
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach najlepszych na rynku producentów sprzętu HVAC oraz udział w seminariach i sympozjach