Opis stanowiska:
Koordynacja realizacji zamówień dla odbiorców zagranicznych,
Przygotowywanie ofert, raportowanie realizacji zamówień, planowanie zleceń,
Współpraca z działami: zakupów/logistyki oraz planowania produkcji/wdrożeń.
Zakładanie kart nowych produktów,
Współpraca z Działem Konstrukcyjnym / Wdrożeniowym,
Monitorowanie i analiza zagranicznego rynku branży wentylacyjnej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Biegła znajomość programów z zakresu MS-Office.
Łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu informacji.
Rzetelność, dokładność, systematyczność, komunikatywność.
Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu.
Wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony, umowa na zastępstwo, przewidywany okres 18 miesięcy;
Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Konkurencyjne warunki zatrudnienia obejmujące: szkolenia specjalistyczne, system premiowy, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski , hiszpański) oraz zajęciach sportowych,
Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji oraz awansu.

Nr Ref. VIK-DT-08