Opis stanowiska:
bieżąca konserwacja urządzeń i instalacji w terenie,
przeglądy urządzeń i instalacji na obiektach,
naprawy urządzeń.

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
wykształcenie zawodowe lub techniczne,
wiedza praktyczna w zakresie maszyn i urządzeń,
znajomość podstaw elektromechaniki, elektryki i automatyki,
komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
umiejętność pracy w zespole,
wysoka kultura osobista,
prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
przyjazne środowisko pracy w młodym i ambitnym zespole
kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
niezbędne narzędzia i materiały
świadczenia dodatkowe

Kogo poszukujemy ?

Osób nie bojących się wyzwań, otwartych na nowe doświadczenia, pracowitych, uczciwych, bardzo dobrze zorganizowanych i podchodzących do życia z entuzjazmem. Bez tego każdy dzień pracy traci na efektywności.
Cenimy sobie dobrą atmosferę, bowiem zadowolenie i bardzo dobre relacje naszych pracowników przekładają się na sukces naszej firmy.

Prosimy uważnie zapoznać się z treścią głoszenia w szczególności w części dotyczącej wymagań.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@hakom.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV ze zdjęciem i umieszczeniu klauzuli: