Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie instalacji mechanicznych (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, chłodzenie itp.) we wszystkich rodzajach budynków samodzielnie lub pod kierunkiem doświadczonych projektantów

- współpraca z innymi branżami projektowymi

Wymagania:
Wykształcenie:
- pełne (preferowane) lub niepełne (student co najmniej 4 roku)

wykształcenie wyższe
- kierunkowe: - inżynieria środowiska - instalacje wentylacja, klimatyzacji, ogrzewnictwo, wod-kan

- uprawnienia budowlane w zakresie instalacji i sieci sanitarnych do projektowania mile widziane, lecz niekonieczne.

Umiejętności:
- znajomość technik i narzędzie komputerowych wspomagających projektowanie: AutoCAD, MS Office, Audytor OZC, Carrier E20-II itp.
- znajomość REVIT MEP będzie atutem
- znajomość języków obcych: angielski co najmniej na poziomie podstawowym.

Doświadczenie:
- mile widziane, ale nie konieczne 1-2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC.

Inne:
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Praca w młodym niepalącym zespole

Możliwość uzyskanie uprawnień projektowych

Płaca uzależniona od poziomu wiedzy i zaangażowania

Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach