274
269
226

Asystent projektanta/ Projektant instalacji HVAC

SAGO PROJEKT

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 12.09.2018 17:54

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji projektowej(projektów budowlanych i wykonawczych) w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, chłodniczych, wentylacji mechanicznej
- koordynacja międzybranżowa

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentacji projektowej
- Minimum dwu letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
- Zaangażowanie w pracy
- Znajomość aktualnych przepisów budowlanych
- Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD, Ventpack, AUDYTOR/ INSTALSOFT, MS OFFICE
- Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej oraz znajomość programu REVIT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Praca w młodym, zgranym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Udział w ciekawych projektach różnorodnych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej
- Płaca uzależniona od poziomu wiedzy i zaangażowania
- Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@sagoprojekt.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

604 44 7710