Opis stanowiska:
• praca na umowę o pracę w biurze projektowym,
• projektowanie w zakresie instalacji WOD-KAN LUB OGRZEWANIA I WENTYLACJ

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe w zakresie instalacji sanitarnych
* znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
• biegła znajomość obsługi programu AutoCAD, REVIT,
• znajomość innych programów wspierających projektowanie,
• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole,
• kreatywność, samodzielność,
• zaangażowanie
• uprawnienia projektowe są dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
• stabilną pracę w prężnie działającej firmie realizującej ciekawe inwestycje w Polsce i za granicą
• zgrany zespół oraz ciekawe wyzwania projektowe
- poszerzanie wiedzy w zakresie oprogramowania REVIT, kursy i szkolenia z zakresu instalacji sanitarnych
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• profesjonalne narzędzia pracy,
• możliwość rozwoju pod okiem doświadczonej kadry projektowej
• realizacja zleceń projektowych w Polsce i za granicą.