226
269

Asystent projektanta instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, wod-kan

HVAC Plus Jakub Spałek

Chorzów, Śląskie

Ważna do: 31.03.2018 00:00

Opis stanowiska

- wykonywanie rysunków w programie AutoCAD pod okiem projektanta,
- wykonywanie obliczeń,
- dobór urządzeń,
- sporządzanie opisów technicznych,
- czynny udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
- współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego.

Wymagania

- wykształcenie techniczne kierunkowe,
- bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i VentPack,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- uczciwość, solidność, zaangażowanie,
- osoba nie paląca,
- prawo jazdy.

Oferujemy

Miłą atmosferę w pracy, możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia.
Umowę o pracę na okres próbny i kolejno na czas nieokreślony.
Wynagrodzenie dobre, adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

794-796-516