Opis stanowiska:
"Firma SINAP Sp. z o.o. , nowoczesna pracownia projektowa instalacji sanitarnych i elektrycznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko: Asystent projektanta instalacji sanitarnych"
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@sinap.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami"

Obowiązkami zatrudnionej osoby będzie m.in. :

praca przy projektowaniu instalacji sanitarnych w zakresie instalacji HVAC oraz wod-kan
wykonywanie obliczeń
sporządzanie rysunków w programie AutoCad lub Revit
dobór urządzeń
koordynacja z architektami

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe
roczne doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych
znajomość zagadnień projektowych branży HVAC orz wod-kan
dyspozycyjność (pełen etat)
samodzielność i dynamizm w działaniu
znajomość języka angielskiego
znajomość programu Revit będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
pracę na pełnym etacie
atrakcyjne warunki zatrudnienia
możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia
możliwość udziału w ciekawych projektach na terenie Polski
przyjazną atmosferę pracy
liczba wakatów: 3