265
226
269

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

BIMD Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.10.2018 00:00

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie brała udział w procesie projektowania instalacji HVAC oraz wod.-kan., obejmującym sporządzanie założeń, obliczeń, rysunków i opisów technicznych.

Wymagania

-min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu,
-biegła znajomość programu AutoCAD,
-znajomość branżowych programów wspomagających projektowanie (Audytor OZC, Audytor CO, Audytor H2O, Ventpack),
-mile widziana znajomość Revita,
-zaangażowanie i dokładność.

Oferujemy

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
-elastyczną formę zatrudnienia,
-pracę przy dużych projektach,
-duży stopień samodzielności.

CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@bimd.pl z tytułem wiadomości:
Rekrutacja-Asystent projektanta 10/2018.

51066107