226
269

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

PPU MADRA

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.04.2018 00:00

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą projektową z ponad 25 letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. Projektujemy pełen zakres instalacji sanitarnych w różnego typu budynkach np. wysokościowcach, budynkach użyteczności publicznej, czy obiektach muzealnych.

Jesteśmy członkiem – założycielem Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki (SNB).

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Ukończone studia w zakresie Inżynierii Środowiska (bądź pokrewnych).
Dobra znajomość programu AUTOCAD.
Znajomość języka angielskiego
Znajomość branżowego oprogramowania wspomagającego projektowanie instalacji sanitarnych będzie plusem.

Oferujemy

Umowę o pracę
Możliwość zrobienia uprawnień projektowych/ wykonawczych.
Możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu projektów instalacji: wod.-kan., grzewczych i chłodniczych, wentylacji, klimatyzacji, tryskaczowych w różnorodnych obiektach.
Pracę w komfortowych warunkach, w firmie projektowej o ponad 25 letniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres email: biuro@madra.com.pl

Więcej informacji o firmie na stronie : http://www.madra.com.pl

601268074