274
269
226

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Project ONE Sp. z o.o.

Katowice, Śląskie

Ważna do: 28.02.2018 00:00

Opis stanowiska

Poszukujemy asystentów do projektowania instalacji wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie:
- wentylacji,
- ogrzewania
- klimatyzacji
- wod-kan
- gaz

W zakresie obiektów przemysłowych, biurowych, handlowych.

Wymagania

- Wykształcenie branżowe,
- Biegła znajomość oprogramowania,
- Zaangażowanie.

Oferujemy

- Praca w doświadczonym i zgranym zespole,
- Pracę w biurze gdzie pracują projektanci wszystkich branż budowlanych,
- Udział w dużych ambitnych projektach,
- Szybki rozwój,
- Rodzinną atmosferę.

Zapraszamy na naszą stronę: www.nnn-one.com

576358030