274
276
226

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

WIP Projekt

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 15.11.2018 00:00

Opis stanowiska

• Współpraca z Projektantem przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych instalacji wentylacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych, gazowych,
• Udział w koordynacji międzybranżowej wykonywanych projektów,
• Udział w wykonywaniu ekspertyz technicznych istniejących budynków.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności inżynieria środowiska lub ostatni rok studiów,
• Znajomość obsługi programów: AutoCAD, pakietu MS Office,
• Mile widziana znajomość programów pakietu InstalSoft, Ventpack, Revit, Arcadia,
• Doświadczenie w projektowaniu ww. instalacji mile widziane,
• Znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Dobra organizacja pracy,
• Zaangażowanie i terminowość.

Oferujemy

• Pracę przy ciekawych projektach,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Uczestnictwo w szkoleniach branżowych,
• Przyjazną atmosferę i warunki pracy.

chris.bychawski@wip-projekt.pl

+48 22 654 26 48