Opis stanowiska:
• współpraca na etapie opracowywania dokumentacji projektowej
• wykonywanie obliczeń i rysunków pod nadzorem projektanta
• przygotowywanie dokumentacji technicznej
• praca w terenie (inwentaryzacje)

Wymagania:
• student II stopnia na kierunku inżynieria środowiska, specjalności: ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja,
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość oprogramowania AutoCad 2D,
• znajomość programów wspomagających projektowanie, głównie: Audytor OZC, CO, H2O
• umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
• dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość
• sumienność w przygotowywanych opracowaniach
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• właściwe do umiejętności wynagrodzenie,
• możliwość zdobycia doświadczenia w biurze projektów,
• odbycie stażu studenckiego lub praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych.

Wszelkie szczegóły dotyczące naszej działalności projektowej znaleźć można na stronie www.maginstal.pl w zakładce projektowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na mail: praca@maginstal.pl

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883