Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie instalacji mechanicznych (wentylacja, wentylacja pożarowa, klimatyzacja, ogrzewanie, chłodzenie itp.) we wszystkich rodzajach budynków pod kierunkiem doświadczonych projektantów
- projekty od etapu Koncepcji Wielobranżowej poprzez projekty Budowlany, Przetargowy i Wykonawczy do nadzorów autorskich
- współpraca z innymi branżami

Wymagania:
Wykształcenie:
pełne (preferowane) lub niepełne (student co najmniej 4 roku) wykształcenie wyższe kierunkowe:
-inżynieria środowiska wentylacja klimatyzacja, ogrzewnictwo-ciepłownictwo

Doświadczenie:
- mile widziane, ale niekonieczne 1 - 2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC w budynkach użyteczności publicznej (biura, centra handlowe, kina, hotele itp.)

Umiejętności
- znajomość technik i narzędzi komputerowych wspomagających projektowanie: AutoCad, pakiet MS Office, programy branżowe (Audytor OZC, Carrier E20-II itp.)
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - co najmniej na poziomie podstawowym

preferujemy osoby NIEPALĄCE

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole w biurze na warszawskiej Ochocie
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach
- możliwość odbycia wymaganej praktyki projektowej do uzyskania uprawnień
- wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i czasu pracy