Opis stanowiska:
Poszukujemy Asystenta Projektanta instalacji HVAC. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Warszawy z długoletnim doświadczeniem.
Oferujemy zdobywanie doświadczenia przy najciekawszych inwestycjach realizowanych zarówno w Warszawie i całym kraju, co pozwoli zdobyć szeroką wiedzę w zakresie instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych.

Wymagania:
· Dobra znajomość programu Auto Cad 2D i pakietu MS Office,

· Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok),

· Znajomość programów wspomagających projektowania będzie dodatkowym atutem (w szczególności Audytor OZC, CO, H2O),

Oferujemy:
· Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie handlowo-projektowej,

· Elastyczność godzin pracy

· Możliwości rozwoju zawodowego (odbycia praktyki zawodowej do uprawnień),

· Konkurencyjne warunki zatrudnienia, odpowiednie do posiadanych umiejętności.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@maginstal.pl. W tytule wiadomości należy wpisać Asystent Projektanta.
Ponadto koniecznie prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883