Opis stanowiska:
Biuro projektów instalacji sanitarnych Klimavento poszukuje osobę na stanowisko asystenta projektanta.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wałbrzyska 14/16

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy:
biuro@klimavento.pl
w terminie do 13 listopada 2017
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.

W aplikacji należy zamieścić sformułowanie:
„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Wymagania:
Wymagania:
-ukończone co najmniej wykształcenie inżynierskie w zakresie instalacji sanitarnych (ukończenie poziomu magisterskiego po Politechnice Warszawskiej będzie dodatkowym atutem)
-znajomość podstaw programów zawodowych
-chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:
Oferujemy:
-pracę przy projektach różnych instalacji (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, wod.-kan., sprężone powietrze, etc.)
-możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia uprawnień
-umowę o pracę (na początek na czas określony)
-życzliwą atmosferę