Opis stanowiska:
Do zadań asystenta projektanta będzie należało m.in.:
•branie udziału w wykonywaniu projektów instalacji wentylacji, w tym pożarowych,
•dokonywanie doborów technicznych urządzeń,
•opracowywanie koncepcji i dokumentacji technicznej systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła,
•dbanie o kontakty i budowanie marki produktowej w zakresie rozwiązań systemowych SMAY Sp. z o.o.,
•czynny udział w tworzeniu standardów projektowych na rynku krajowym.

Wymagania:
• Ukończone studia na Wydziale Inżynierii środowiska, specjalność Ogrzewnictwo-Klimatyzacja,
• Znajomość branży wentylacyjnej,
• Obsługa AutoCAD, Revit, programy do symulacji komputerowych,
• Minimum 2-letnie doświadczenie projektowe,

Mile widziane :
• doświadczenie w projektowaniu wentylacji z wykorzystaniem programów do symulacji komputerowych,
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
•Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym,
•Atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności,
• Benefity pozapłacowe
•Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.