265
269
226

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

VIKAL

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 19.07.2018 00:00

Opis stanowiska

Biuro Projektowe Instalacji Sanitarnych przyjmie na staż i praktyki studenckie studentów Inżynierii Środowiska Politechniki.
Praca polega na pomocy przy sporządzaniu projektów instalacyjnych: wod-kan, ogrzewanie, wentylacja, gaz.
CV proszę wysyłać na adres: vikal.biuro@gmail.com

Wymagania

Mile widziane doświadczenie przy sporządzaniu projektów instalacyjnych.
Wymagana znajomość programu AutoCAD oraz programów Audytor/InstalSoft.

Oferujemy

Praca przy sporządzaniu projektów budynków o różnych funkcjach użytkowych.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Praca w miłej atmosferze w młodym zespole.

697-615-975