Opis stanowiska:
• Projektowanie instalacji HVAC, wod-kan,
• Tworzenie kompletnej dokumentacji projektowej,
• Koordynacja międzybranżowa.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe budowlane / techniczne,
• Doświadczenie 1 rok,
• Znajomość Polskiego Prawa Budowlanego, norm, wytycznych i standardów w zakresie projektowania instalacji sanitarnych,
• Umiejętność obsługi programów branżowych wspomagających projektowanie: AutoCad, Instal soft, Ventpack, Audytor, inne,
• Mile widziana znajomość programu Revit MEP,
• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja pracy,
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:
• Stałą pracę na stanowisku asystenta projektanta z możliwością awansu na projektanta,
• Ciekawą, ambitną, pełną wyzwań pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego w szerokim spektrum ciekawych projektów branżowych,
• Możliwość zdobycia uprawnień projektowych,
• Udział w szkoleniach tematycznych,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Miejsce pracy w dogodnej lokalizacji: centrum przy stacji metra.