274
276
226

asystent projektanta

PPU MADRA

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 03.04.2018 00:00

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy asystenta projektanta instalacji sanitarnych .

Wymagania

Wymóg minimalny ukończone studia I -szego stopnia Inżynierii Środowiska / Inżynierii Sanitarnej I Wodnej Politechniki . Wymagana jest również dobra znajomość posługiwania się AUTOCAD'em. Pożądana jest znajomość branżowego oprogramowania wspomagającego projektowanie instalacji sanitarnych .

Oferujemy

Oferujemy pracę stałą na pełnym etacie w komfortowych warunkach , w firmie projektowej o 25 letniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku . Oferujemy możliwość realizacji swoich ambicji i rozwoju zawodowego w zakresie każdego rodzaju instalacji sanitarnych przy tworzeniu projektów obiektów najwyższej kategorii w rozumieniu złożoności i wielkości systemów instalacyjnych.

601268074