Opis stanowiska:
Poszukujemy Asystenta Projektanta instalacji HVAC. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z Warszawy z długoletnim doświadczeniem.
Oferujemy zdobywanie doświadczenia przy najciekawszych inwestycjach w Warszawie i całym kraju, pozwalające zdobyć szeroką wiedzę w zakresie instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych.
Prześlij do nas swoje CV.
W tytule e-maila proszę wpisać hasło: ”Asystent projektanta”.

Ponadto prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub student II stopnia studiów (preferowany kierunek: inżynieria środowiska, specjalność: ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja),
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• biegła obsługa AutoCad 2D,
• znajomość programów wspomagających projektowanie, głównie: Audytor OZC, CO, H2O,
• umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
• dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość,
• sumienność w przygotowywanych opracowaniach,
• dyspozycyjność,

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia w biurze projektów przy bardzo ciekawych budynkach i inwestycjach,
• odbycie stażu studenckiego lub praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• przyjemną pracę w zgranym zespole,