Opis stanowiska:
- Koordynowanie i sprawdzanie dokumentacji projektowej;
- Weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców, kontakt z podwykonawcami, rozliczenia podwykonawców;
- Udział w wizjach lokalnych , umiejętność oszacowania stanu istniejącego danej powierzchni;
- Pozyskiwanie nowych kontaktów z podwykonawcami, producentami i dostawcami.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Inżynieria Środowiska);
- Min. rok doświadczenia w branży (na budowie lub w biurze projektowym);
- Kosztorysowanie (umiejętność weryfikacji cen jednostkowych itp.);
- Samodzielność, komunikatywność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;
- Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania CAD.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej korporacji, jednym z liderów rynku budowlanego;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
- Pracę w wykwalifikowanym zespole inżynierów.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania proszę o wysłanie CV pod adres mailowy pblewaska@tetris-db.com
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).