Opis stanowiska:
Wykonywanie projektów instalacji sanitarnych, wycen, prace koordynacyjne na budowach w całej Polsce.

Wymagania:
*wykształcenie wyższe techniczne na kierunku ochrony środowiska,
*doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji, klimatyzacji, centralnego ogrzewania, wody, kanalizacji, gazowych;
*prawo jazdy kategorii B;
*znajomość oprogramowania biurowego i CAD;
*przynajmniej bierna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:
Możliwość odbywania praktyki do uprawnień projektowych i wykonawczych, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, po okresie próbnym umowa o pracę, elastyczne godziny pracy, praca w przyjaznym zespole na terenie całego kraju.
Oferty z CV należy przesyłać drogą mailową, rozpatrywane będą tylko te z załączoną klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz.
1182)." Zastrzegam sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.