Opis stanowiska:
1. Zlecanie, nadzór i opieka nad firmami serwisującymi centrale
2. Kontakty z klientami w zakresie wyjaśniania kwestii serwisowych
3. Dobory techniczne urządzeń
4. Analiza zapytań klientów i tworzenie ofert handlowych
5. Prace asystenckie
6. Praca stacjonarna bez wyjazdów służbowych

Wymagania:
1. Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe - kierunek Inżynieria Środowiska
2. Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku pracy
3. Znajomość rynku central wentylacyjnych – mile widziana
4. Podstawowa znajomość języka angielskiego
5. Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu
6. Umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office, Word, Excel)
7. Prawo jazdy kat. B.
8. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
2. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
3. Ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej
4. Szkolenia
5. Możliwość rozwoju

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres rekrutacja@centrumklima.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.