Opis stanowiska:
Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży wentylacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENTA DORADCY TECHNICZNO - HANDLOWEGO

Zadania:
- monitoring i analiza rynku branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej,
- monitoring działań firm konkurencyjnych,
- przygotowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań marketingowych,
- podejmowanie działań mających na celu utrzymywanie kontaktu z dotychczasowymi klientami firmy i budowanie dobrych relacji,
- prezentowanie oferty firmy,
- uczestniczenie w rozmowach handlowych,
- uczestniczenie w procesie przygotowywania, przedstawiania i negacjowania warunków handlowych,
- uczestniczenie w procesie realizacji zamówień, z uwzględnieniem jego aspektów logistycznych,
- raportowanie wyników pracy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe: Politechnika, Wydział: Inżynieria Środowiska lub Mechaniczny,
- umiejętność obsługi pakietu MS Office, AutoCad,
- znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
- prawo jazdy kat. B,
- dokładność, sumienność, rzetelność,
- zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność,
- mile widziana praktyczna znajomość branży artykułów wentylacyjnych.

Oferujemy:
Oferujemy odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
CV należy przesłać na adres: biuro@hestor.pl