Opis stanowiska:
Uczestnictwo w tworzeniu polityki cenowej dla poszczególnych linii produktowych oraz rynków na arenie międzynarodowej;
Przygotowywanie kalkulacji cen sprzedaży dla poszczególnych linii produktowych oraz rynków wg polityki cenowej;
Opracowywanie analiz odchyleń marżowości linii produktowych i rynków od budżetu oraz zmian marżowości w czasie;
Opracowywanie analiz finansowych w obszarze sprzedażowym;
Analiza odchyleń od budżetu i zmian w czasie kosztów materiałowych produkcji i kosztów operacyjnych;
Analiza opłacalności projektów zmian produktowych opracowywanych przez Dział R&D;
Tworzenie i wdrażanie procedur oraz narzędzi controllingowych.

Wymagania:
Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale finansów w strukturze międzynarodowej, na podobnym stanowisku w obszarze controllingu;
Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów;
Praktyczna wiedzy z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej;
Doświadczenie w zakresie kontroli i analizy marżowości linii produktowych w środowisku wielowalutowym;
Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel oraz języka SQL i VBA;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej;
Pracę w międzynarodowym środowisku, z codziennym kontaktem z menadżerami finansowymi z Emiratów Arabskich, Chin, Stanów Zjednoczonych, i kilku innych państw,
Urozmaiconą pracę z szeroką gamą zadań dających możliwość wykorzystania zaawansowanych umiejętności analitycznych,
Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach,
Udział w programie wdrożeniowym pozwalającym zdobyć dokładną wiedzę na temat firmy, jej modelu biznesowego, systemów oraz zakresu obowiązków,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet świadczeń pozapłacowych,
Pracę w najbardziej prestiżowym kompleksie biznesowym w Trójmieście.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia na adres rekrutacja@vtsgroup.com

Nr ref.: AF

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”