Firma JOBS PLUS,świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej
i stałej, dla swojego Klienta, dystrybutora urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, poszukuje kandydatów na stanowisku:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
Miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków:
·        montaż instalacji wentylacji mechanicznej, klimatyzacyjnej na budowach prowadzonych przez pracodawcę

Wymagania:

·        motywacja, dobra organizacja pracy, sumienność
·        umiejętność pracy w kilkuosobowym zespole
·        mile widziane doświadczenie w pracyw branży klimatyzacji, wentylacji
·        umiejętność czytania rysunku technicznego
·        prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
·        pracę w stabilneji renomowanej firmie
·        pełny wymiarczasu pracy
·        współpracę w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza lub na adres: rekrutacja@jobsplus.pl.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych
procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44,
30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach
realizacji procesu rekrutacyjnego.
PosiadamyCertyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Kategoria: Instalacje i montaż Montaż instalacji klimatyzacyjnej
Wyświetleń: 61