Park Narodowy, Lasy Sękocińskie, rzeka Utrata i liczne stawy – w tym sąsiedztwie powstaje ciche, spokojne osiedle Ventana. Trudno sobie wyobrazić, by zaledwie 18 kilometrów od centrum Warszawy być jeszcze bliżej natury. Dlatego firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe zadba, by wnętrza domów były naturalne, wykończone pięknymi, drewnianymi podłogami najwyższej klasy.

Walendów, niewielka miejscowość leżąca, pomiędzy Nadarzynem a Magdalenką, pozwala łączyć to co najcenniejsze w obecnych czasach – bezpośredni kontakt z naturą z bliskością centrów handlowych i dobrych dróg dojazdowych do stolicy. To właśnie tu, w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Narodowego i rzeki Utraty, powstaje strzeżone osiedle domów jednorodzinnych, dla tych wszystkich, którzy potrzebują połączenia spokoju małej miejscowości i wielkomiejskiego komfortu życia.


Inwestor osiedla Ventana postawił na naturę nie tylko w kwestii lokalizacji. Dzięki umowie, jaką właśnie podpisał z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe, wszyscy nowi właściciele 130 domów na osiedlu, będą mogli skorzystać z usług firmy z wieloletnim doświadczeniem. Doradcy Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe nie tylko pomogą wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj czy kolor drewna podłogowego, ale także kompleksowo zajmą się schodami czy tarasami. Klienci będą mogli wybierać nie tylko spośród szerokiej gamy podłóg dębowych czy jesionowych, wciąż najbardziej popularnych w Polsce, ale także wśród gatunków egzotycznych czy też ekologicznych podłóg bambusowych. Oferty nie ogranicza nawet asortyment sklepowych półek, bo firma na zamówienie wykona i dostarczy każdą podłogę wymarzoną przez klienta.


VENTANA to osiedle 130 domów jednorodzinnych – wolnostojących i bliźniaczych, znajdujące się w Walendowie w bliskiej odległości od centrum Warszawy. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Obecnie realizowany jest III etap inwestycji.