Nowa odsłona edukacyjnej strony www.zuzyteswietlowki.pl.

zuzyteswietlowki.pl: nie wyrzucaj świetlówek do kosza!
ElektroEko zaprasza do odświeżonej strony informacyjno - edukacyjnej www.zuzyteswietlowki.pl. Nowy layout i dodatkowe treści przybliżają internautom problematykę związaną z odpowiedzialnym postępowaniem ze zużytymi świetlówkami kompaktowymi.


Nowa wersja strony zawiera również podstawowe informacje odnośnie elektrośmieci, do których zaliczają się zużyte świetlówki, a także sekcje informacyjną dotycząca najciekawszych inicjatyw prowadzonych przez ElektroEko Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

Odświeżenie strony www.zuzyteswietlowki.pl jest również związane z objęciem przez ElektroEko patronatu nad rodzinnym piknikiem ekologicznym "Dzień Troski o Środowisko” 27 listopada na parkingu przed CH M1 w Markach. Miał on na celu zwrócenie uwagi na konieczność prawidłowego postępowania z elektrośmieciami, czyli wszystkimi popsutymi lub już nieużywanymi sprzętami działającymi na prąd lub baterie. Podczas imprezy odbyla się zbiórka zużytego sprzętu, w zamian za który rozdawano świetlówki energooszczędne. Wśród gwiazd, które uświetniły swoimi występami Dzień Troski o Środowisko były między innymi Mezo, Ani Wyszkoni oraz zespól Pectus.Źródło: ElektroEko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.