Informujemy, że firma Bartosz dołączyła do akcji "Polski Ślad"! Czym jest "Polski Ślad"?

Zostawiaj pozytywny Polski Ślad razem z firmą BARTOSZ!
Otóż jest to godło wyróżniające przedsiębiorstwa pozostawiające w polskiej gospodarce swój pozytywny ślad i budujące potencjał ekonomiczny naszego kraju. Mogą go nosić firmy, które płacą w Polsce podatki i których zyski pozostają w dyspozycji polskich właścicieli.

Głównym celem programu jest budowanie wśród naszych rodaków świadomości oraz patriotyzmu konsumpcyjnego. Przyzwyczajeni do kupowania produktów zagranicznych producentów (np. dlatego, bo zobaczyliśmy atrakcyjną reklamę, bo to znana marka, bo widać ich produkty na każdej półce) często zapominamy, że za popularną nazwą wcale nie musi iść wysoka jakość produktu. Nie mamy świadomości, że na rynku dostępne są produkty równoważne, często zdecydowanie lepszej jakości, produkowane przez polskie firmy! "Polski Ślad" ma na celu uświadomić Konsumentom, że kupując polskie produkty, w polskich firmach działają na swoją korzyść. Jest to swego rodzaju współpraca pomiędzy polskimi przedsiębiorcami i konsumentami, których wspólnym celem powinno być zatrzymywanie środków pieniężnych w Polsce, po to by mogły pracować na polepszenie warunków życia.

Mówiąc o akcji "Polski Ślad" należy podkreślić, iż jest ona skierowana do wszystkich obywateli Polski, nie jest związana z żadną opcją polityczną i przystąpienie do niej nie wiąże się z nakładem finansowym. Nie jest to kolejny "znaczek", który można kupić. Weryfikacja produktów oraz producentów odbywa się według jasno określonych zasad, nad którymi kontrolę sprawuje Fundacja Kazimierza Wielkiego.

Więcej informacji na temat "Polskiego Śladu" znajdziecie Państwo na www.polskislad.pl