ZOON-3W - preparat do dezynfekcji i czyszczenia się urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych zamontowanych w pomieszczeniach domowych, biurowych, hotelach, centrach handlowych, chłodniach przemysłowych, szpitalach, rzeźniach. ZOON-3W służy również do czyszczenia nawilżaczy powietrza i urządzeń do masażu wodnego.


Preparat ZOON-3W niszczy zalążki pleśni, grzybów i bakterii, które wdmuchiwane są z chłodnym powietrzem do pomieszczeń, w których przebywamy.
Najgroźniejsza bakterią, która atakuje organizm ludzki jest Legionella Pneumofilla, o której już pisaliśmy na łamach www.wentylacja.com.pl. Atakuje ona górne drogi oddechowe, powoduje infekcje gardła, katar łącznie z zapaleniem oskrzeli.
Preparat składa się z kilku substancji, z których każda działa w określonym zakresie bakteriobójczym. Innowacyjność preparatu polega na tym, iż udało się połączyć składniki bakteriobójcze i grzybobójcze w jednym preparacie dając preparat uniwersalny niszczący w 100% niepożądane zjawiska szkodliwej mikrobiologii.
Preparat ZOON-3W - oprócz legionelli działa niszcząco na:
1. Bakterie: Pseudomonas spec, Streptococcus fearalis, Lactobacillus spec,
Escherichia coli, Bacillus cereus, Salmonella,
itd.
2. Grzyby pleśniowe: Aspergillus spec, Penicillum spec, Fungi imperfecti,
Mucor racemosus, Rhizopus nigrikans,
itd.
3. Drożdże: Sacharomyces cerevisiae, Candida spec, Torulo lipolitica, itd.
Zaletą preparatu ZOON-3W jest fakt, iż po przeprowadzeniu czyszczenia i dezynfekcji, preparat nie wchodzi w reakcje z odkażanymi powierzchniami, łatwo odparowuje nie zostawiając żadnych śladów. Poszczególne substancje do produkcji preparatu są opiniowane przez niemiecką firmę „Schiitz & CO”.
Preparat konfekcjonowany jest w pojemnikach po 5 i 10 litrów.
Preparat objęty jest prawną procedurą patentową. Posiada atest PZH.

Komentarze

  • preparat ok

    proszę o informacje gdzie kupis ten preparat i cene jego
    roman wasowski