W lipcu wystartowały konkursy dla klientów VTS Euroheat. Do zdobycia: bony Travel Pass oraz karty paliwowe.

Zmień klimat i jedź na urlop z VTS Euroheat - wakacyjne konkursy!

VTS EUROHEAT jest w trakcie realizacji promocji dla swoich partnerów biznesowych. W ramach podjętych działań grupa VTS EUROHEAT ogłosiła konkursy dla klientów sieci Grudnik i Sanpol.

Konkurs "JEDŹ NA URLOP!"
Konkurs trwa od 26 lipca 2010 r. do końca sierpnia. Jest realizowany przy współpracy z siecią Grudnik. Nagrodami w konkursie są bony TravelPasso wartości 5 000 zł i 2 000 zł oraz 10 bonów paliwowych Statoil o wartości 100 zł. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zakup urządzenia VOLCANO lub DEFENDER w dowolnym punkcie sprzedaży Grudnik i zachowanie paragonu sprzedaży. Następnie należy wysłać SMS na nr 71700 o treści URLOP za 1,22 zł z VAT. 1 września drogą SMS uczestnik otrzyma pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć jak najszybciej, by wygrać. Finał konkursu jest planowany na koniec września br.
>>Regulamin konkursu „Jedź na urlop” Grudnik

Konkurs "ZMIEŃ KLIMAT!"
Konkurs dla klientów sieci Sanpol. Motywem przewodnim promocji jest hasło „Zmień klimat!”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup dowolnego urządzenia DEFENDER lub VOLCANO. Do zdobycia: bony TravelPass oraz bony paliwowe. Akcja trwa od 19 lipca do końca sierpnia.
>>Regulamin konkursu „Zmień klimat” Sanpol

Grupa handlowa Grudnik jest prywatną firmą założoną na początku 1989 roku w Krakowie. W ciągu 18 lat istnienia, stała się jednym z czołowych liderów branży instalacyjno-grzewczej oraz sanitarnej na terenie Polski. Firma w całości oparta jest na kapitale polskim. Posiada wiele oddziałów na terenie całego kraju m.in. w Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Katowicach oraz Koszalinie, co umożliwia obsługę firm wykonawczo-handlowych oraz inwestycji na terenie całego kraju. Grudnik jest dystrybutorem wyrobów największych producentów i marek z Polski, Danii, Francji, Włoch, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Finlandii takich jak: Wavin, Bosch, Valvex, Roca, Ceramika Paradyż, Tubądzin, Ceramika Końskie, Ceramika Gres, Herz, Geberit, Grundfos, Cersanit, Junkers, Vaillant, KME Europa, Saunier Duval, Sanitec Koło, Franke, Ariston, Armatura Kraków, Oras, Viega, Reflex, Viessmann, MTS, Danfos, Opoczno, Purmo i innych.Firma Sanpol została założona w roku 1992 w Poznaniu. Poszerzenie w 1997 roku oferty o asortyment instalacyjno-grzewczy oraz rosnące zainteresowanie ofertą Sanpol dało impuls do tworzenia własnych oddziałów na terenie Polski. W chwili obecnej firma posiada 20 oddziałów na terenie całego kraju, zatrudnia 420 pracowników. Udział w hurtowym rynku instalacyjnym w Polsce plasuje ją w ścisłej czołówce. Sanpol jest firmą opartą w 100% na kapitale polskim. Klientami firmy są przede wszystkim firmy wykonawcze i usługowe, w dalszej kolejności firmy handlowe. Szeroka oferta Sanpol obejmuje towary znanych i wiodących w branży producentów takich jak np. Kermi, MTS Ariston, De Dietrich, Galmet, Tece, Feinrohren, Viega, Geberit, Arco, Magnaplast, Roca z Pool-spą, Sanitec Koło, Sanplast, Elita, Hansgrohe, Grohe i uporządkowana jest w trzech sektorach:
Systemy grzewcze: grzejniki, kotły i regulatory, palniki olejowe i gazowe, systemy odprowadzania spalin, zbiorniki i armatura olejowa, energia odnawialna, automatyka i armatura do instalacji c.o. i c.w.u., pompy ciepła, wymienniki i zasobniki ciepła, podgrzewacze wody, nagrzewnice, systemy wentylacji i klimatyzacji.
Systemy instalacyjne: instalacje wewnętrzne z miedzi i mosiądzu, tworzywa sztucznego, stali i żeliwa, pompy do ścieków, systemy mocujące, sieci wodociągowe, sieci kanalizacyjne, sieci ciepłownicze.
Łazienki: kabiny, brodziki, wanny, ceramika sanitarna, baterie i komplety natryskowe, meble łazienkowe, płytki ceramiczne.Źródło: VTS Polska Sp. z o.o.