Gazowe przepływowe ogrzewacze wody Junkers otrzymały Złoty Laur Klienta. Junkers został wyróżniony w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i marek po raz siódmy. Z kolei za technologię inteligentnego, hybrydowego sterowania współpracą systemu solarnego i kotła gazowego Solar ControlUnit Inside przyznano Junkersowi nagrodę Złotego Instalatora. To już ósma statuetka przyznana Junkersowi.

Złoty Laur Klienta i Złoty Instalator dla urządzeń grzewczych marki Junkers
Złoty Laur Klienta
Już siódmy raz z rzędu konsumenci przyznali Laury Klienta. Po raz kolejny złote godło otrzymały urządzenia grzewcze marki Junkers: gazowe przepływowe ogrzewacze wody. Wyróżnienie świadczy o ogromnym zaufaniu klientów do marki. Junkers otrzymuje wyróżnienia w swojej kategorii od pierwszej edycji konkursu.

W ogólnopolskim plebiscycie Laury Konsumenta / Klienta przyznawane są w oparciu o sondaż popularności, usług i marek w ponad 300 kategoriach. Klienci w głosowaniu telefonicznym, za pośrednictwem stron internetowych oraz odpowiadając na działania grup ankieterskich zlokalizowanych w kluczowych punktach miast i centrach handlowych na terenie całego kraju wybierają najbardziej cenione przez siebie marki, przyznając im złoty, srebrny i brązowy laur. Godło promocyjne jest uznanym symbolem jakości, wskazuje najchętniej kupowane w swojej grupie artykuły oraz potwierdza dobre opinie Polaków o produkcie i marce.

Złoty Instalator
Urządzenia marki Junkers doceniają nie tylko użytkownicy, lecz także instalatorzy. W tegorocznej jesiennej edycji konkursu o statuetkę Złotego Instalatora Junkersowi przyznano nagrodę za technologię inteligentnego, hybrydowego sterowania współpracą systemu solarnego i kotła gazowego Solar ControlUnit Inside. System ten, umożliwiający maksymalne wykorzystanie energii słonecznej, znalazł zastosowanie w kotłach kondensacyjnych Junkersa wyposażonych w automatykę Bosch Heatronic® 3.

Nagroda została wręczona podczas IX Kongresu InstalExpo, który odbył się 27.10.2011 roku w Warszawie. To już ósma statuetka Złotego Instalatora przyznana Junkersowi. Dotychczas nagradzane były produkty, technologie, organizacja serwisowa i szkoleniowa marki.
Junkers - marka należąca do działu Bosch Technika Grzewcza - od ponad 100 lat oferuje inteligentne rozwiązania podnoszące komfort cieplny. Junkers aktywnie działa w 16, głównie europejskich krajach, gdzie oferuje szeroki asortyment energooszczędnych rozwiązań w zakresie centralnego ogrzewania i podgrzewania wody. Efektywne i przyszłościowe produkty, takie jak: gazowe kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne oraz pompy ciepła świadczą o zaangażowaniu Junkersa w eksploatację energii odnawialnych. Ponieważ wszystkie urządzenia marki Junkers są do siebie optymalnie dopasowane, cechuje je łatwy montaż i komfortowa obsługa.

Źródło: ''