Godło Złoty Laur Klienta 2008 w kategorii "Systemy Wentylacyjne" dla firmy Clima Produkt.


W tegorocznej edycji programu Laur Klienta / Laur Konsumenta I miejsce a tym samym Złoty Laur Klienta 2008 w kategorii "Systemy Wentylacyjne" otrzymała firma Clima Produkt z Pszczółek. Firma klasyfikowana już była w roku ubiegłym zajmując wówczas drugą lokatę w rankingu i wyróżnienie „Srebrny Laur Klienta 2007”.
Wyróżnienia te świadczą o tym, że Clima Produkt dobrze wykorzystała ostatni rok umacniając pozycję lidera rodzimego rynku w produkcji urządzeń do centralnej klimatyzacji i wentylacji.

Złoty Laur Klienta 2008 dla CLIMA PRODUKT
Laur Klienta to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przynosi odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty obecnie są liderami popularności w swojej grupie? Badania opinii klientów prowadzone są cyklicznie poprzez ankietowanie bezpośrednie oraz telefoniczne, a także wśród osób głosujących indywidualnie, na podstawie ankiety opracowanej przez Instytut Gallupa. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - Grupę Media Partner, wydawcę dodatków gospodarczych dzienników Gazeta Prawna i Rzeczpospolita - są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, dlatego wartość takiego godła dla zwycięzców jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Nie klasyfikujemy wielkości sprzedaży, lecz opinie mówiące, który produkt postrzegany jest jako najlepszy.