W tym roku "Złotego Instalatora Dla Najlepszych 2001” wśród firm z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej otrzymała firma VBW Clima Engineerging Sp. z o.o. z Gdyni.

W dniu 11.05.2002 r., podczas uroczystego balu w reprezentacyjnych pomieszczeniach warszawskiego biurowca Reform Plaza, ogłoszono laureatów tegorocznej edycji konkursu „Złoty Instalator Dla Najlepszych 2001”.
Organizatorem konkursu jest Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji wspólnie z redakcją magazynu Polski Instalator.
Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że decyzją kapituły konkursowej nagrodzono statuetką Złotego Instalatora firmę VBW CLIMA ENGINEERING jako jedyną firmę z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. VBW wyróżniono za: "organizację szkoleń specjalistycznych dla projektantów, instalatorów, serwisantów, studentów i uczniów szkół branży instalacyjnej z zakresu wentylacji i klimatyzacji".
Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji konkursu był fakt, że uroczystość odbywała się w połączeniu z obchodami 10-lecia działalności Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji, przy udziale przedstawicieli rządu i parlamentu. W związku z tym uhonorowano również najbardziej zasłużonych członków i działaczy korporacji pamiątkowymi dyplomami i odznaczeniami.
Więcej na stronach internetowych VBW Clima Engineerging: www.vbwclima.com.pl