Złote Medale targów BUDMA 2012 przyznane. Trwa głosowanie Złoty Medal MTP - WYBÓR KONSUMENTA.

Złote Medale Budmy 2012
Złoty Medal MTP, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie. Zobacz, jakie produkty wyróżniono tą prestiżową nagrodą.

W trakcie trwania Budmy 2012, goście targów mieli szansę wybrać najlepszy produkt z tych nagrodzonych Złotym Medalem. GŁOSOWANIE na wybór konsumentów TRWA NADAL! i odbywa się na stronie internetowej Złotego Medalu, poprzez specjalnie przygotowany SONDAŻ. Każda z osób, ma możliwość oddania swojego głosu tylko na jeden produkt, który uważa za absolutny targowy HIT!
ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTA
Ten produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma nagrodę ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTA, specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę oraz kartę VIP dla jednej osoby w firmie. Karta honorowa upoważnia do darmowego wejścia na wszystkie imprezy organizowane przez lidera branży – Międzynarodowe Targi Poznańskie.

GŁOSUJ! Głosowanie trwa do 26 lutego 2012 r.


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.