Pod koniec listopada firma Dospel zorganizowała spotkanie dla instalatorów central wentylacyjnych z rekuperacją. Poruszano kwestie nowych produktów i technologii. Następne szkolenia Dospela już na początku tego roku.
20 listopada 2008 w Gościńcu Oycowizna w Lesznowoli odbyło się pierwsze, ogólnopolskie spotkanie instalatorów z zarządem i projektantami firmy Dospel, lidera w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Celem zjazdu było zaprezentowanie nowych technologii i produktów z zakresu wentylacji z rekuperacją: central wentylacyjnych, jak również gruntowych wymienników ciepła oraz wentylatorów kominkowych.
Spotkanie rozpoczął Prezes firmy Dospel Sebastian Myśliwiec. Następnie Dyrektor Zarządzający, Kamilla Nowacka, wprowadziła gości w omawianą problematykę i przybliżyła niektóre zagadnienia przy wsparciu projektanta w kwestiach technicznych. O nowych projektach i produktach z serii ProLine opowiadał konstruktor firmy Dospel – Marcin Witek. Po prezentacji zaproszono zgromadzonych gości do otwartej dyskusji. Rozmawiano na temat praktycznych zastosowań central firmy Dospel. Profesjonaliści mieli świetną okazję podzielić się z producentem swoimi uwagami odnośnie rozwiązań technicznych zastosowanych w urządzeniach. W ramach zadawanych pytań instalatorów interesowały głównie nowe centrale wentylacyjne z rekuperacją z naciskiem na ich zwiększone wydatki powietrza. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także zagadnienia unowocześniania produktów oraz czasu realizacji montażu i napraw w serwisach.
Po zakończonej dyskusji goście i organizatorzy wspólnie zasiedli do stołu zastawionego staropolskim jadłem.
To owocne spotkanie będzie miało swoją kontynuację. Jak informuje organizator, Brand Manager firmy Dospel Roman Jeziorski, kolejne odbędą się w I kwartale tego roku. Szkolenia mają nabrać nieco większego rozmachu – firma Dospel zaangażuje do współpracy przy projekcie czterech szkoleniowców, którzy będą prowadzić spotkania z instalatorami na terenie całej Polski.

Komentarze

  • Brawo DOSPEL

    Brawo Dospel ,b.dobre urzadzenia bo kierunek myslenia prawidlowy.