FE2owlet-ECblue został wybrany jako jeden z produktów najbardziej innowacyjnych wśród tysięcy prezentujących się na targach AHR Expo 2011 w Las Vegas.

Ziehl-Abegg: wyróżnienie na targach AHR Expo 2011
AHR Expo 2011 – Ziehl-Abegg awarded Honorable MentionFirma Ziehl-Abegg otrzymała nagrodę za innowacyjność i została uhonorowana wyróżnieniem na targach AHR Expo 2011. FE2owlet-ECblue został wybrany jako jeden z produktów najbardziej innowacyjnych wśród tysięcy prezentujących się na targach w Las Vegas.

AHR Expo i jego sponsorzy: ASHRAE i AHRI, wyróżnili FE2owlet-ECblue Ziehl-Abegg w kategorii Wentylacja w Konkursie Innowacji AHR Expo Awards. Jury, wybrane ze względu na wiedzę i doświadczenie w branży HVAC&R, uznało FE2owlet-ECblue za godne tej nagrody.

FE2owlet, innowacyjny wentylator osiowy, w połączeniu z pionierską technologią ECblue Ziehl-Abegg, zachwyca wartościami maksymalnej wydajności.
Zaprojektowane w oparciu o wiedzę bioniczną (skrzydła sowy) łopatki FE2owlet zapewniają optymalną wydajność i niski poziom hałasu. Napędzany przez technologię ECblue, w 100% elastycznie regulowany elektrycznie komutowany silnik, zapewnia najwyższą efektywność energetyczną dostępną obecnie na rynku.

AHR Expo to największe na świecie targi branży HVAC&R, które miały miejsce w Las Vegas w dniach od 31 stycznia do 2 lutego 2011 roku. Nagroda AHR Expo za innowacyjność przyznawana jest co roku dla najbardziej innowacyjnych i użytecznych produktów prezentowanych na wystawie w dziewięciu różnych kategoriach. Produkty są oceniane na podstawie ich projektu, kreatywności, efektywności energetycznej oraz wartości dla sektora HVAC&R.