Regularny serwis urządzeń instalacji c.o. zawsze był koniecznością. Niestety, był on przekładany z roku na rok a przeprowadzany już w ostateczności - najczęściej podczas awarii.

Zestaw serwisanta FERPRO
Dzisiejsza technika pozwala na bezinwazyjne dla domowników i samego domu czyszczenie instalacji co i systematyczny serwis urządzeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom serwisantów FIRMA FERPRO systematycznie zwiększa ofertę urządzeń czyszczących instalację i armaturę c.o.

Nowością wprowadzoną do sprzedaży jest „Zestaw Serwisanta ZSE”, który w znacznym stopniu usprawnia i przyspiesza proces czyszczenia. Zestaw składa się z szeregu urządzeń wspomagających pracę klasycznej pompy czyszczącej;

1) ZPP ADAPTOR PODŁĄCZENIOWY W MIEJSCE POMPY CYRKULACYJNEJ.
Umożliwia podłączenie pompy czyszczącej do kotła lub instalacji w miejscu pompy cyrkulacyjnej (montowany do korpusu po demontażu motoru - silnika). Pozwala na czyszczenie kotłów lub nawet całej instalacji bez konieczności "obejścia" pompy cyrkulacyjnej.

2) ZPW ZESTAW DO CZYSZCZENIA WYMIENNIKÓW PŁYTOWYCH - Płaskich (bez gwintowanych króćców podłączeniowych).
Umożliwia podłączenie pompy czyszczącej bezpośrednio do wymiennika płytowego - po jego wymontowaniu z urządzenia. Zestaw montowany jest za pomocą króćców (otwory z uszczelkami) do wymiennika. Szczelne połączenie zapewniają załączone śruby, lub w wypadku innych konstrukcji wymienników – ściski stolarskie. Gwintowane króćce w zestawie pozwalają na podłączenie węży pompy czyszczącej.

3) FMG FILTR MAGNETYCZNY do pomp czyszczących.
Służy do separowania i usuwania zanieczyszczeń, które wytrącają się podczas czyszczenia - głównie tlenków żelaza oraz osadów korozyjnych z domowych i przemysłowych kotłów c.o., dużych wymienników ciepła, wężownic, zasobników c.w.u, grzejników itp. Ogranicza czas czyszczenia oraz ilość zużytych preparatów i zapobiega zatarciom wirników pomp czyszczących.


Cena DETALICZNA NETTO 1056 ZŁ

FERDOM-FERPRO
WWW.FERDOM.PL

Źródło: ''