Kolory grzejników dekoracyjnych Zehnder: tak wyjątkowe jak Ty. To motto przewodnie nowej karty kolorów grzejników Zehnder. Początek 2013 roku to premiera zupełnie nowej, wyjątkowej palety barw, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Zehnder koloruje świat! Czyli zupełnie nowa paleta barw grzejników!
Jako firma specjalizująca się w dziedzinie wzornictwa Zehnder przykłada wielką wagę nie tylko do kształtu, ale i do kolorystyki swoich produktów. Dlatego grzejniki dekoracyjne są dostępne zarówno w atrakcyjnej kolorystyce, jak i z różnymi rodzajami powierzchni.

Kolory Zehnder

- Oferta produktowa jest odzwierciedleniem najnowszych trendów w designie. Jestem przekonany, że dzięki 15 nowym odcieniom i trzem nowym kategoriom kolorów wybór produktów stanie się jeszcze bardziej przejrzysty i aktualny – tłumaczy Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.


W kategoriach Architectural, Tonic i Natural Zehnder prezentuje trzy wewnętrznie spójne światy kolorów, łączące spokrewnione ze sobą odcienie. To uporządkowana różnorodność, dzięki której można łatwiej dobrać kolor grzejnika dopasowany do otoczenia i wyrażający osobowość użytkownika.


Jako firma specjalizująca się w dziedzinie wzornictwa Zehnder przykłada ogromną wagę nie tylko do kształtu, ale i właśnie do kolorystyki swoich produktów. Dlatego grzejniki dekoracyjne są dostępne zarówno w atrakcyjnej kolorystyce, jak i z różnymi rodzajami powierzchni.