IF Product Design Award przyznało po raz kolejny nagrodę dla Zehnder. W 2012 roku otrzymał już nagrodę RedDot Design Award, teraz przyszła kolej na IF Product Design Award.

Zehnder Fina ponownie udowadnia, że jest najlepszy!
Nagroda Red Dot Design Award to jedno z najbardziej prestiżowych na świecie wyróżnień w dziedzinie designu. IF Product Design Award, to kolejne podkreślenie ponadprzeciętnej i ponadczasowej konstrukcji grzejnika Zehnder Fina.

Zehnder Fina pokonał 3000 konkurentów i okazał się najlepszy w kategoriach: jakość projektu, wykonania, dobór materiałów, stopień innowacyjności, przyjazność dla środowiska, funkcjonalność i aspekty projektowania uniwersalnego.

- Dzięki płaskiej, minimalistycznej formie Zehnder Fina Spa idealnie dopasowuje się do każdej, nowoczesnej łazienki. Sekret niewielkiej głębokości grzejnika tkwi w jego wyrafinowanej konstrukcji – elementem wodonośnym jest miedziana meandra zatopiona w półpłynnym graficie stanowiącym przekaźnik energii do płyty czołowej. Jest to rozwiązanie idealne do instalacji niskotemperaturowych. Wszystkie elementy znajdujące się z tyłu grzejnika są całkowicie niewidoczne, gdyż z boku znajdują się ruchome maskownice dopasowane kolorystycznie do grzejnika. Projekt idealnie uzupełnia wieszak na ręczniki, który utrzymuje je zawsze ciepłe i suche. Cieszymy się, że starania naszych projektantów, by tworzyć ponadprzeciętną jakość, wzrornictwo i estetykę w poszanowaniu najnowszych trendów, zostały po raz kolejny docenione przez kapitułę prestiżowego konkursu – mówi Jerzy Stosiek, Dyrektor generalny Zehnder Polska, Sp. z o.o.