Łatwe do zamontowania, bezobsługowe, wspomagające oszczędzanie energii - nowe motylkowe zawory odcinające serii A6 od Belimo.
Najnowsze zawory odcinające Belimo z serii A6.. nadają się do zastosowań w obiegach grzewczych i chłodniczych, które wymagają sterowania zamknij/otwórz.
Element zamykający jest wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zawór może być bez problemów stosowane w instalacjach wodnych z obiegiem otwartym. Ponadto, szczelne zamknięcie zaworu pomaga też zapobiegać stratom energii.
Doskonała jakość połączona z wyjątkowo korzystną ceną
Zawory odcinające są przystosowane do pracy przy skrajnych temperaturach czynnika, od -20°C do +120°C (lub krótkookresowo +130°C/1 h). Korpus zaworu jest zabezpieczony odporną powłoką epoksydową, natomiast element zamykający jest wykonany ze stali nierdzewnej. Korpusy zaworów o klasach ciśnieniowych PN 6/10/16 mają standardowe kołnierze, co pozwala na zmniejszenie stanów magazynowych.
Wysoka jakość materiałów oraz wykonania zapewnia zaworom odcinającym A6.. dużą trwałość – będą niezawodnie pracować przez wiele lat nie wymagając żadnych prac konserwacyjnych.