Data rozpoczęcia
2010-09-24
Data zakończenia
2010-09-24
Miejsce
on-line

Co robią Twoi handlowcy dziś i jakie będą tego efekty w przyszłym miesiącu?

Czy zarządzając działem handlowym zdarzyło Ci się, że nie wiesz na jakim etapie są szanse handlowe bądź projekty, bo Twój handlowiec jest niedostępny i nie możesz go zapytać? Czy zdarzyło Ci się spędzić pół nocy na przygotowywaniu raportu dla zarządu? Co się dzieje, gdy handlowiec odchodzi z firmy? Czy wiedza o Twoich klientach i obsługiwanych inwestycjach budowlanych odchodzi razem z nim?

Nie pozwól aby brak łatwego i szybkiego dostępu do aktualnych informacji o klientach oraz skutecznej kontroli działań handlowców spędzał Ci sen z oczu.

"Kompleksowe zarządzanie sprzedażą w branży budowlanej i zaopatrzenia budownictwa" to temat webinarium, które odbędzie się 24.09.2010 godz 10:00-11:00 w ramach cyklu webinariów CRM w Przemyśle. Podczas spotkania pokażemy na żywo, jak aplikacja CRM obsługuje procesy biznesowe charakterystyczne dla branży budowlanej.

Zarejestruj się już dzisiaj! http://www.update.com/pl/Aktualnosci-i-Wydarzenia/Wydarzenia/Biezace-Wydarzenia/Webinarium-Zarzadzanie-sprzedaza-w-branzy-budowlanej-i-zaopatrzenia-budownictwa

Aby wziąć udział w webinarium nie musisz wychodzić z biura. Wystarczy, że wygodnie usiądziesz przed komputerem z dostępem do Internetu i zadzwonisz pod wskazany nr telefonu (opłata jak za połączenie lokalne). Na godzinę przed prezentacją na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie wysłany link z dostępem do webinarium oraz numer telefonu. Uczestnicy spotkania mają możliwość interakcji z prowadzącym. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla przedstawicieli branży budowlanej.

Kontakt: katarzyna.szmurlo@update.com