Podczas targów które odbędą się między 12 a 16 marca firma MK Systemy Kominowe zaprezentuje swoją najnowszą ofertę. Targi ISH są niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc właśnie do tego typu działań ponieważ jest to największe międzynarodowe wydarzenie w branży klimatyzacji, wentylacji , ogrzewania i instalacji wodnych oraz sanitarnych.

Zaproszenie od MK Systemy Kominowe na targi ISH do Frankfurtu nad Menem!
Firma MK Systemy Kominowe uczestniczy we wszystkich najważniejszych imprezach targowych. Nie może więc jej zabraknąć na niemieckich targach ISH, które uznawane są za największe wydarzenie w branży instalacyjnej w Europie.

- Dla naszej firmy udział w targach ISH stanowić będzie doskonałą okazję do przedstawienia oferty zarówno specjalistom z branży, jak i ich użytkownikom – mówi Anna Rotkis- Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. – Obecni na stoisku eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zarówno systemów kominowych, jak i ich bezpiecznego użytkowania.

Lider wśród polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych zaprezentuje swoją ofertę w hali 9.0 na stanowisku D 88. Targi branżowe to dobra okazja do promowania nowych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań. Wie o tym firma MK, na której stoisku będzie można zobaczyć m.in. elastyczny system kominowy do kotłów kondensacyjnych i turbo MK Flex z klasą ciśnieniową P1 (200 Pa). Jest to najnowszy produkt w ofercie żarskiego producenta systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Cechuje się niezwykłą elastycznością, dzięki której z powodzeniem może być stosowany w odcinkach kominowych skośnych, zwężonych i trudnodostępnych. Przeznaczony jest do pracy z kotłami kondensacyjnymi i turbo.

Firma MK Systemy Kominowe zaprezentuje także pozostałe produkty ze swojej oferty, będzie to m.in. system dwuścienny w technologii systemu MKD (połączenia kielich - zyka) oraz system dwuścienny i jednościenny w technologii WG (połaczenia flanszowe), który stosuje się w konstrukcji wielkogabarytowych kominów przemysłowych. Komin ten doskonale sprawdził się w realizacjach przeprowadzonych zarówno w Europie jak i Azji. Osiąga bardzo duże średnice od 600 do 1400 mm.

MK Flex P1 w rolce

Na targach ISH przyjrzeć będzie się można także systemowi dwuściennemu do agregatów MK DT, który cechuje się odpornością na wysokie ciśnienie – nawet do 5000 PA. Zawdzięcza to specjalnym połączeniom na płaszczu, uzyskanym za pomocą silikonu wysokotemperaturowego oraz tzw. swobodnemu rdzeniowi, który wydłuża się pod wpływem wysokich temperatur. Jego użycie eliminuje konieczność stosowania kompensatorów wydłużeń Jest on dostępny w dwóch grubościach izolacji: 30 i 60 mm.

Zeszłoroczne targi ISH zgromadziły ok. 200 tys. odwiedzających oraz blisko 2,5 tys. wystawców z całego świata. Organizatorzy szacują, że zbliżająca się edycja przyciągnie jeszcze większą rzeszę gości. Ma to się stać m.in. za sprawą nowych platform wymiany informacji oraz innym rozwiązaniom informatycznym.


Informacje o firmie
MK Sp. z o. o. to lider polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. MK jako innowacyjna firma skupia się na modyfikowaniu swoich dotychczasowych wyrobów oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale poszerzają ofertę firmy. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: www.mkzary.pl

Źródło: ''