Uprzejmie informujemy, że 25 września 2008 roku odbędzie się uroczyste otwarcie trzeciej Fabryki Opakowań i Izolacji Styropianowych HSV-Polska. Z tej okazji pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

HSV Polska Sp. z o.o. powstała w 1999 roku w oparciu o doświadczenia i kapitał holenderskiej firmy HSV-Ede. Grupa HSV posiada fabryki w Holandii, Polsce oraz biuro sprzedaży w Czechach. Firma jest liderem w projektowaniu i produkcji opakowań oraz izolacji ze spienionego polistyrenu - EPS, a także z EPP, EPE, ARCELU, NEOPORU. Jej produkty - materiały izolacyjne, pojemniki izotermiczne oraz opakowania styropianowe – wytwarzane są metodą wtrysku w formach, znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Zastosowanie EPS i jego odmian w izolowaniu jest bardzo szerokie. Wszędzie tak gdzie chcemy zapewnić maksymalną izolację cieplną stosujemy materiały, które słabo przewodzą ciepło. Powietrze stanowi 98% objętości styropianu. Dzięki temu właśnie zyskuje on własności izolacyjne przez co doskonale nadaje się do wykorzystania w budownictwie oraz przemyśle.

Unikalna kombinacja wysokiej wartości izolacyjnej i wytrzymałości na wysokie temperatury sprawiają, że odmiana EPS nosząca nazwę DYTHERM szczególnie sprawdza się jako kształtki styropianowe dla:

- wkładów izolacyjnych dla bojlerów
- izolacje styropianowe urządzeń termicznych
- pojemniki izotermiczne
- wkłady izolacyjne, szczególnie w branży centralnego ogrzewania
- izolacje dla budownictwa
- elementy budowlane.

Stosując różne tworzywa z którymi możecie zapoznać się Państwo w dziale Materiały na opakowania styropianowe, oferujemy produkty o różnych współczynnikach przewodzenia ciepła i właściwościach mechanicznych. Wykorzystując to, izolacja ze styropianu o mniejszym współczynniku przewodzenia ciepła będzie cieńsza od izolacji wykonanej ze styropianu o współczynniku większym. Mając do wyboru szeroką paletę izolacji styropianowych o różnych właściwościach termicznych i mechanicznych zawsze znajdziecie dla siebie odpowiednią ofertę.

Więcej na www.hsv.pl