Serdecznie zapraszamy Czytelników portalu na stoisko nr 48 wentylacja.com.pl podczas Forum Wentylacja 20-21 marca br. w Centrum Kongresowo-Hotelowym GROMADA (ul. 17 Stycznia 32, róg Al. Żwirki i Wigury). Wystawa będzie czynna w godzinach 9.00-17.00.


Na tegorocznym FORUM WENTYLACJA swoją ofertę zaprezentuje rekordowa liczba 110. wystawców, w tym 96. firm, 6. organizacji i instytucji branżowych oraz 8. przedstawicieli prasy i mediów branżowych. >> plan seminariów
W V FORUM WENTYLACJA i II SALONIE KLIMATYZACJA może wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany problematyką wentylacji i klimatyzacji. Uczestnicy mają możliwość wysłuchania seminariów i aktywnego udziału w dyskusjach. Wszyscy uczestnicy mają okazję zapoznania się na terenie specjalnej ekspozycji z ofertą producentów, dostawców oraz wykonawców urządzeń i systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Bilet wstępu dla osób zwiedzających FORUM i SALON wynosi 20 zł (dla studentów 10 zł). Dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja wstęp jest bezpłatny.
Karty wstępu można wykupić w dniach trwania FORUM, w recepcji FORUM. Zarejestrować się można także online, co pozwala na przyspieszenie i ułatwia odbiór kart wstępu w recepcji wystawy (czynna od godz. 08.30).
Bilet uprawnia do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy FORUM WENTYLACJA i SALON KLIMATYZACJA.
Każdy uczestnik otrzymuje biuletyn informacyjny Stowarzyszenia Polska Wentylacja wraz z katalogiem wystawców i płytą CD, która zawiera:
- prezentacje towarzyszące referatom wygłaszanym podczas seminariów,
- prezentacje producentów obecnych na wystawie FORUM,
- wiele innymi przydatnych informacji branżowych.
Uczestnicy mają także możliwość nabycia materiałów seminaryjnych w formie książkowej.
Wśród projektantów biorących udział w wystawi i seminariach FORUM zostaną rozlosowane licencje programów do projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych SMOKEPACK, VENTPACK oraz CADVENT.
Na instalatorów czekają profesjonalne wiertarki HILTI i PERLES.
Aby zdobyć te cenne upominki należy zagłosować w konkursie na najciekawszy produkt wystawy i wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się w drugim dniu wystawy – 21 marca.
Do konkursu o tytuł najciekawszego produktu FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2007 ubiegają się wyroby zgłoszone przez wystawców, wprowadzone na rynek w latach 2005-2006. >>> produkty zgłoszone do konkursu
Plan wystawy: